Ajans Altı Sekiz

manchester-heading-triangle-1

E-Ticaret

E-ticaret

Ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştüren e-ticaret mağazaları yapıyoruz. Deneyimli web tasarım ve dijital strateji uzmanlarından oluşan ekibimiz, genellikle birkaç hafta içinde bir çevrimiçi alışveriş deneyimi oluşturmadan önce müşterilerimizin hedeflerini ve kilit hedef kitlelerini inceler. Yeniden yaptığımız E-ticaret sitelerinin satışlarının hızla arttığı ve müşterilerimizin uzun vadeli büyüme planı olarak gördüğü kanıtlanmıştır.

Halihazırda bir çevrimiçi mağazanız varsa veya sıfırdan başlıyorsanız, yardım etmeye hazırız.

Mağazanız daha fazla özel işlevsellik gerektiriyorsa, WooCommerce dijital varlığınızı oluşturmak için harika bir platform olabilir. Oluşturulan ve yönetilen 20’den fazla başarısını kanıtlayan web sitesiyle, sizin için mükemmel özel e-ticaret çözümünü oluşturmak için gerekli deneyime sahibiz.

Web sitenizin ziyaretçileriniz için daha iyi çalışmasını sağlayın ve gelirinizi artırın. Kullanıcı davranışını izliyor, friksiyon noktalarını keşfediyor ve daha yüksek dönüşüm oranlarına, artan ortalama sipariş değerine ve uzun süreli yatırım getirisine yol açan çözümleri test ediyoruz.

Markanızı ve tekliflerinizi hedef demografinizin önüne koyun. Sizler için daha iyi çalışması adına reklamları sürekli olarak test ediyor ve optimize ediyoruz.

Potansiyel müşteriler sunduğunuz ürün veya hizmetleri ararken markanızı sergileyin. Bizler bütçeyi optimize eder , tıklamaları ve genel etkinliği artırırız.

Potansiyel müşteriler, sunduğunuz ürün ve onun çözümlerini, hedef terimlerinizi ararken daha iyi görünün.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent