Ajans Altı Sekiz

Dijital pazarlama

Araştırma ve Planlama

Araştırma ve kampanya planlaması, müşteriler için dijital pazarlama sürecimizin temelidir. Kapsamlı pazar ve hedef kitle araştırmalarını, gelir artırma, marka bağlılığını ve müşteri katılımını artırmak için hem kısa hem de uzun vadeli hedeflerinizle ve dijital pazarlamanın en iyi uygulamalarıyla entegre ediyoruz. Pazarlamanızla o kadar ilgiliyiz ki, “müşteri” ve “ajans” olmayı bırakıp, ortak bir vizyon için çalışan tek, uyumlu bir ekip haline geliyoruz.

Doğru Zamanda Doğru Kitleye Ulaşan Etkileyici, Bilgi yoğunluklu İçerikler

İçerik asla doğru hedefe ulaşacağı veya dönüşüm yaratacağı umuduyla keyfi olarak oluşturulmaz. Bunun yerine, her hikaye, her başlık, her görsel öğe bilinçli oluşturulmuş ve içerik stratejisi, dönüşümü, UI tasarım ve hikaye anlatımı için kesin bilgiye dayanır. Sonuç, hedef kitlenizi çeken, ikna eden ve nihayetinde dönüştüren ve işinizi büyüten, rafine edilmiş dijital içeriktir.

İçeriği Nasıl Tanımlıyoruz ?

1 milyardan fazla web sitesi varken, kullanıcılar ihtiyaç duyduklarını bulmakta ve şirketler doğru kullanıcıları sitelerine çekmekte zorlanabilirler. Hedef kitleniz için özel olarak yazılmış özel arama motoru reklamlarıyla bulunmanızı artırmada yardımcı oluyoruz, böylece kullanıcılarınız sitenizde aradıklarını bulabilecekler. Kampanya oluşturma stratejimiz ölçeklenebilir, böylelikle küçük başlayabilir, bazı temel hedefler belirleyebilir ve sonuçları gördükçe kampanyanızı büyütebilirsiniz.

Etkili SEO, web sitenizi arama motorları için optimize etmenin ötesine geçer; bu, kullanıcı deneyimini ve çevrimiçi görünürlüğü iyileştirmek için stratejik içerik oluşturmayı kullanan kademeli, devam eden bir süreçtir. İzleme ve veri testi yoluyla, etik, SEO hizmetlerimizin organik trafiği artırdığı ve web sitesi ziyaretçilerini sadık müşterilere dönüştürdüğü kanıtlanmıştır.

HEDEFLERİNİZE ULAŞMAK İÇİN EN İYİ PLATFORMLARI BELİRLEMEK ADINA PAZARINIZI ANALİZ EDİYORUZ.

Hedeflenen bir sosyal medya kampanyası, hedef kitlenize ve etkileyicilerinize, onlar için kişisel olan, doğrudan arkadaşlarınız ve ailenizle veya benzer ilgi alanlarını paylaşan kişilerle etkileşimde bulundukları kanallar aracılığıyla ulaşmanıza olanak tanır. Analistlerimiz, mevcut çabalardan öğrenmemize ve öğrendiklerimizi gelecekteki yinelemelere uygulamamıza izin vererek, her bir kampanyanın sonuçlarını izleyip nicelleştiriyor.

HEDEFLİ VE İLGİLİ MESAJLAR YOLUYLA İŞ HEDEFLERİNİZİ DESTEKLEYİN.

Beecorp’un e-posta pazarlama kampanyaları, otomatikleştirilmiş öncü kampanyalardan işlemsel e-posta iletişimlerine kadar, hedef kitleyi satış döngüsü boyunca yönlendiren hedefli, ilgili mesajlaşma yoluyla iş hedeflerinizi destekler. Metin yazarları, tasarımcılar, geliştiriciler ve stratejistlerden oluşan ekibimiz, devam eden e-posta pazarlama kampanyalarınızı oluşturabilir, dağıtabilir, yönetebilir, ölçebilir ve analiz edebilir.

Dijital pazarlama kampanyalarımız, hedef kitlenizi hedeflemek ve sorunları çözmek için oluşturulur. KPI’ların performansını analiz etmek için kanala özel verileri kullanırız, ardından ayrı kanal performansını birlikte ölçmek için bu verileri üçüncü taraf raporlama araçlarıyla bütünleştiririz. Ekibimiz bu verileri iki şeye dönüştürüyor; Performansı artırmaya yönelik öngörüler ve işletmenizin yaptığı yatırımı sonuçlara bağlayan kapsamlı analiz raporları.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları, İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza nasıl karar veriyor ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

Daha fazla oku

Rekabet analizi

Rekabet analizi Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için ilk maddedir.

Daha fazla oku

Pazar araştırması

Pazar araştırması, dijital pazarlamamızın özüdür ve hedef kitlenizin kimliğini ve satın alma davranışlarını çevreleyen tüm dijital stratejiyi bilgilendirir.

Daha fazla oku

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama alanında 2016’dan beri ajans AltıSekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için çalışıyor.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.