Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Artık Dijital çağdayız Günlük yaşantımız içerisinde herkesin yanındaher zaman akıllı telefonları var.

Mobil uygulama tablet yada telefonlar için özel yapılmış uygulamalardır. Mobil uygulama bir mobil site değildir, Mobil uyumlu web sitesi değildir. Bu tür uygulamalar Android yada IOS işletim sistemleri için özel olarak tasarlanır ve  kodlanır.

Mobil uygulama konusunda aylık 6 milyon içeriğe ulaşan uygulama referansımız vardır. siz de başarıya ulaşmak istiyorsanız 

bizi arayın.

Mobil Uygulama süreçlerini 70+ referans ile kanıtlıyoruz

Mobil uygulama masaüstü yada web uygulamasından farklı düşünülmesi, kullanıcı deneyiminin yanı sıra donanım kaynaklarının minimumda kullanılması için ar-ge ve tecrübe gerektiren uygulamalardır. 

Son kullanıcının hem performanslı hem kolay kullanımı olması gerekir.

İşletmenizin ihtiyacı olan mobil uygulama için, hız ve kararlı çalışan bir uygulama olması önceliğimizdir. Her firma mobil uygulama yapabilir bu firmaları farklı kılan  projeye olan yaklaşımlarıdır. Biz ise yazılımlarımızı proje olarak değerlendiriyoruz. Proje yönetiminin gereksinim olan taleplerin alımı, değerlendirilmesi, oluşabilecek aksamaları, belirleyip müşteri ile proje ortağı olarak paylaşmayı ve üzerinde tartışarak ilerlemeyi tercih ediyoruz. Böylelikle projemiz doğru başlamış oluyor.

Mobil  uygulamanızı birlikte konuşalım, firmanızın işletmenizin tüm ihtiyaçlarını birlikte belirleyelim. Mobil uygulamanın kullanımı kolay ve esnek olması için, biz çalışmalarımızı tamamlayıp sizinle paylaşalım. Firmanız için en doğru yazılımı hayata geçirelim.

 

Grafik Hizmetleri

Grafik tasarım, kurumsal kimliğinizinden web sitenize, eposta imzanızdan Kataloglarınıza kadar geniş bir yelpazede hizmeti kapsar.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama ihtiyacınızda, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin. 100'e yakın referans uygulamamızla size özel çözümler üretiriz.

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent