Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Web tasarım

Ajansımızda web tasarım süreci nasıl yürür

2016’dan beri Altısekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için özel deneyimler yaratıyor. Çoğu web tasarım ajansının aksine, her projeye, tasarım, içerik ve geliştirmemize rehberlik etmesi için titiz araştırma ve strateji ile başlarız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar, yüzlerce web sitesini yayına aldık. İstenmeyen sürprizlere çok az yer bıraktık ve bu süreci sağlam bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Tüm bu süreçleri sizin için aşağıda listeledik.

ilk defa bir web sitesi yaptırmak istediniz yada yeni ve daha iyisine ihtiyacınız var. öncelikle kabul edelim bir web sitesi online pazarlama aktivitelerinizin merkezindedir. Aslına bakarsanız bütün pazarlama kanalları ve tekniklerinin amacı ziyaretçileri web sitenize getirmektir. Bir web sitesinin amacıysa bu ziyaretçileri müşteriye dönüştürmektir. Dijital pazarlama dilinde buna dönüşüm denir. Kötü bir web sitesi, diğer pazarlama metodlarında paranızı ziyan etmenize sebep olur.
Eğer müşteriye dönüştürmeyecekseniz, daha fazla ziyaretçiye ihtiyacınız yoktur. iyi bir web sitesi ziyaretçileri müşteriye dönüştürendir. Bizde bu yaklaşımla tasarımsal yada kodlama olarak değil müşteriye dönüşecek web siteleri oluşturuyoruz

DERİNLEMESİNE ARAŞTIRMA VE ANALİZLE OLUŞAN VERİYE DAYALI KARARLAR

Sürecimizde şansa yer yok. Sadece araştırma odaklı strateji ile sürecimizi kusursuz bir şekilde ilerletmeye devam ederiz. İşletmenizin gelirini artırmak ve sektörünüzde değişime öncülük etmek için hedeflerinizi, rakiplerinizi, müşterilerinizi ve rekabet ortamını, anlamanız gerekir. Markanızı, müşterileriniz, ürünlerinizi, rakiplerinizi keşfederek bu konulardaki araştırmaları yaparız. Ardından, hedef kişileri, kullanıcı akışlarını, içerik stratejisini, içerik oluşturmayı, marka konumlandırmayı ve çok daha fazlasını doğrudan bilgilendirecek verilerle çalışmaya başlarız.

DOĞRU ZAMANDA DOĞRU KİTLEYE ULAŞAN ETKİLEYİCİ, BİLGİLENDİRİCİ İÇERİKLER

İçerik doğru hedefe ulaşacağı veya dönüşüm yaratacağı umuduyla keyfi olarak oluşturulmaz. Aksine araştırmaya dayalı olarak eklenen, her hikaye, her başlık, her görsel öğe uzmanlıkla ve doğru hazırlanmıştır. İçerik stratejisi, tasarımı, kullanıcı deneyimi ve hikaye anlatımı ile bir bütün ve dönüşüm odaklı kesin önerilere dayanır. Bunun sonucu olarak, hedef kitlenizi çeken, ikna eden ve nihayetinde dönüştüren, işinizi büyüten, dijital içerik haline bürünür.

İÇERİK ODAKLI TASARIM

Görsel tasarımınız ne kadar iyi olsada, tek başına yetersizdir. Bunu yapan içeriktir. İçerik stratejimizde, web sitenize eklenecek fotoğraf, grafik ve renk seçenekleri oluşturmaya başlamadan önce, web sitenizde hangi kelimeleri istediğinizi ve bu kelimelerin hangi sırayla görünmesi gerektiğine kadar düşünülmesi gerektiği anlamına gelir. Web siteniz için stratejik içerik oluşturmanın yol gösterici ilkesi basittir: içerik hiyerarşisi . İçerik hiyerarşisi, potansiyel bir müşterinin arayacağı en önemli bilgilere öncelik vermenin bir yoludur. Her zaman müşteri ihtiyacına cevap vermeliyiz. Web sitenize ulaştıklarında ne arayacaklar? Hangi hizmetle ilgileniyorlar veya hangi soruları var? bunların cevabını sunmadan web sitesinin istenen başarıya ulaşması söz konusu olamaz

GÜNCELLENMESİ BASİT, MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREBİLEN, DUYARLI VE ŞİMŞEK HIZINDA WEB SİTELERİ

Evet, yaptığımız siteler çekici, sezgisel ve dönüşüm odaklıdır; ancak aynı zamanda son derece iyi tasarlanmışlardır. Karmaşık e-ticaret çözümlerinden üçüncü taraf araçları ve API’lerin kullanılmasına kadar, kusursuz çalışan, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan bir web sitesi geliştirmek için çalışıyoruz. Tüm bunlar yaklaşık 15 milyon benzersiz değişkenli, web sitesi görüntüleme ortamını oluşturuyor.

WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016’dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

Daha fazla oku

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Daha fazla oku

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Daha fazla oku

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı

kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Veri analizi

Veri analizi, yararlı bilgiler bulmak, sonuçları bilgilendirmek ve karar vermeyi desteklemek için verilerin incelenmesi, temizlenmesi, dönüştürülmesi ve modellenmesi sürecidir.

Daha fazla oku

Web tasarım

Web Tasarım hizmetleri ile 2016’dan beri ajans AltıSekiz, yüzlerce web sitesi tecrübesi ile hizmete hazır.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent