Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamcılığı

LinkedIn reklamcılığı, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir.

LinkedIn reklamları, profillerini dolduran profesyoneller tarafından toplanan verilerden yararlanarak işletmelerin ilgi alanlarına, rollere, birlikte çalıştıkları şirketlere, kıdem düzeyine ve daha fazlasına dayalı olarak hedef kitleleri hedeflemesine olanak tanır. LinkedIn, teknik incelemeler, e-kitaplar, web seminerleri ve daha fazlası gibi içeriğin reklamını yapmanın uygun maliyetli bir yolu olabilir.

Verilerle Karar Vermek

Ekibimiz, her LinkedIn kampanyasına, mesajımızın hedeflediğimiz kişiyle uyumlu olmasını sağlayan alıcı kişilerle başlar. Metin yazarlarımız ve tasarımcılarımız , hedef kitlenizin dikkatini çeken ilgi çekici reklam metinleri ve grafikler oluşturmak için birlikte çalışır ve dijital stratejistimiz, bütçenizin yönetimi ve tahsisi ve devam eden performans optimizasyonu üzerinde çalışır.

Strateji

Verilere dayalı kararlar vermeye inandığımızdan, kitle davranışını anlamak için A/B testleri, heatmap ve diğer izleme araçlarıyla reklamların ve açılış sayfalarının performansını test etmeye devam ediyoruz .

Bu bilgileri, ihtiyaçlarınıza göre haftalık, aylık veya üç aylık performans raporlarında ve devam eden önerilerde sizinle paylaşıyoruz. Ardından, gelecekteki metin, tasarım ve stratejiyi bilgilendirmek için toplanan bilgileri kullanırız.

Reklamlarınız hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.