Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Local seo

Yerel İşletme Listeleri

Local seo, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır. Google+ Business ve Bing Local gibi yerel işletme listeleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler için olası satış yaratma konusunda hayati öneme sahiptir ve doğru bir şekilde kurulduğunda, arama sıralamanızı önemli ölçüde artırabilir. Yerel listelemelerinizi tamamen optimize etmenin ötesinde, olumlu müşteri incelemelerini artırmak ve çevrimiçi itibarınızı ve yerel katılımınızı artırmak adına eyleme geçirilebilir stratejiler de sağlıyoruz.

Google, Bing, Yandex

Yerel firma işlemlerini talep etmek ve ayarlamak bir zorluktur, biliyoruz. Ama zevk aldığımız bir zorluk. İşletmenizin Google işletme sayfası, Yandex, HotFrog, Bing Local ve daha fazlasını talep etmesine yardımcı olacağız.

İşletmeniz hakkında benzersiz, açıklayıcı bir özet yazmak, uygun sınıflandırma uygulamak, fotoğrafları düzenlemek ve yüklemek, yerel telefon numaralarını ve müsait saatleri eklemek ve potansiyel müşterilere yardımcı olacak diğer ilgili bilgileri eklemek dahil olmak üzere her yerel girişin optimize edilmesini sağlayan işiniz hakkında bilgi edinin.

Landing Page

Bölgenizi ele geçirmeye çalışan fırtınaya karşı yardımcı olmaya devam etmek için şehirleri veya ilçeleri hedefleyen Local Landing Page  oluşturacağız ve bu sayfalarda işletmenizi ve hizmetlerinizi sergileyeceğiz.

Her lokasyon için benzersiz bir metin yazacağız ve her sayfada yerel bir his yaratan bölgeden fotoğraflardan yararlanacağız. Elbette, açılış sayfalarımızın her biri dönüşümlere odaklıdır ve SEO için optimize edilmiştir.

Reklamlarınız hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.