Ajans Altı Sekiz

Twitter Reklamları

Kişiye Özel Tweetlerin Tanıtımı

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Twitter reklamları, mesajınıza doğrudan hedef kitlenizin veya büyük tüketici segmentlerinin akışında sponsor olmanızı sağlar.

Twitter genellikle bir marka bilinirliği ağı olarak düşünülürken, Twitter reklamları doğrudan yanıt kampanyaları, canlı etkinlikler sırasında tanıtım yapma veya kullanıcıları içerik, uygulama indirmeleri veya yalnızca işletmenizle iletişim kurmaları için bir açılış sayfasına yönlendirmeyle işletmenize yardımcı olabilir.

İçerik Oluşturmak

Metin yazarları, tasarımcılar ve dijital stratejist ekibimiz, Twitter reklam kampanyanızı planlamak, yazmak, tasarlamak ve yönetmek için işletmenizle birlikte çalışarak mesajınızın, hedef kitlenizin önüne ve bütçenize uygun olmasını sağlar.

Strateji

Metin yazarları, tasarımcılar ve dijital strateji ekibimiz, Twitter reklam kampanyanızı planlamak, yazmak, tasarlamak ve yönetmek için işletmenizle birlikte çalışarak mesajınızın, hedef kitlenizin önüne ve bütçenize uygun olmasını sağlar.

Reklamlarınız hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.