Ajans Altı Sekiz

Dijital içerik üretimi

Görsel ve Yazılı İçerik Oluşturma

Dijital içerik üretimi, işletmelerin hedef kitleleriyle iletişim kurmasını sağlayan megafondur. İnsanları bir şarkıya çeken hem melodisi hem de ona aşık olduğu sözlerdir. 
Günümüzün dijital dünyasında rekabet edebilmek için bir işletmenin, izleyicilerin tüketmekten keyif aldığı ve onları harekete geçmeye teşvik eden içerikleri hızla üreten ve yayınlayan bir içerik fabrikası haline gelmesi gerekiyor. Ama kimin zamanı var?

Ekibimiz, birlikte bir plan geliştirmek için araştırma ve strateji aşamalarımız sırasında işletmenizle birlikte çalışır. Ardından, bu kopyayı hedef kitlenizin keyif alacağı ilgi çekici içeriğe dönüştürmek için tasarım ve geliştirme parçalarımızı kullanarak doğru ve bilgilendirici metinler yazarız. Ekibimiz, dijital pazarlama kanallarınızı aktif ve ilgi çekici tutacak bir hızda içerik oluşturur.

Hangi İçeriği Oluşturacağız

İçerik oluşturabilmeniz için öncelikle hangi tür içerik oluşturacağınızı belirlemelisiniz. Ekibimiz, işletmenizin halihazırda yayınlamış olduğu içeriği ve ne tür içeriklerden kaçınmanız gerektiğini belirleyerek web sitenizi denetleyecektir.
Hedef kitlenizin tüketmekten keyif aldığı içeriğe ve alıcı yolculuğunun her aşamasında hedef kitlenize rehberlik etmesine yardımcı olan içeriğe dayalı olarak doldurulması gereken boşlukları belirlemek için denetimimizi kullanacağız.

İçerik Oluşturma ve Popüler İçerikler

Kendi içeriğinizi oluşturmak zor olabilir. Evet, alanınızda uzman olabilirsiniz, ancak metin yazarı, editör ve grafik tasarımcı değilsiniz. Bu nedenle mesajınızı oluşturmak, düzenlemek, gözden geçirmek ve tasarlamak için birlikte çalışacak bir ekibe ihtiyacınız var.

İçerik stratejistleri, metin yazarları ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, hedef kitlenizi harekete geçirme konusunda bilgilendiren, öğreten ve ilham veren içerikler oluşturmak için birlikte çalışacak. Veya sadece bir sohbet başlatmak için içerik oluşturacağız.

İçerik hazırlama mecraları

  • Bloglar
  • E-Bültenler
  • Bilgi Grafikleri
  • Basılı Dergiler
  • Video
  • Web Siteleri
  • Web seminerleri
  • Kataloglar

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, "harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir."

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.