Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Yaratıcı içerik

Yaratıcı İçerikler

Sezgisel, çekici, dönüşüm odaklı tasarım ve metin yazarlığı sihirli bir şekilde gerçekleşmez. Stratejimiz sağlam olduğunda, kalıcı izlenimler yaratmaya ve markalar oluşturmaya odaklanan güzel, son derece ilgi çekici deneyimler tasarlamak için çok çalışıyoruz.

Sanat işinde değiliz, sadece pazarlama

Birçoğumuz kendimizi hafta sonu sanatçıları ve yazarları olarak görsek de kesinlikle sanat işinde değiliz. Deneyimli tasarımcı ve yazar ekibimiz, hedeflenen kişilerin tam olarak nasıl gezindiğini ve nihayetinde bir dönüşüm noktasına nasıl ulaştığını tam olarak belirlemek için içerik stratejistleriyle doğrudan çalışır. Anlaşılır bir şekilde, bilgi mimarisi ve kullanıcı akışları, örneğin bir ana sayfa konsepti olarak genellikle dikkat çekmez. Bununla birlikte, yalnızca sanatsal değerin ötesinde standartlar tarafından tartılabilen ve incelenebilen bilinçli, etkileşimli tasarımlar oluşturmamıza olanak tanıyan tasarım sürecimizin önemli unsurlarıdır  .

Yaratıcı içerik için tavsiyeler

Kendimize bir dünya yaratmış olsaydık, her yazdığımız içeriği herkes beğenir, arkadaşlarıyla paylaşır ve herkese tavsiye ederdi.
abartırsak öyle çok beğenirlerdiki her eklediğimiz yazı aynı anda viral olurdu.
malesef böyle bir dünyada yaşamıyoruz ve gerçek dünyada işler böyle yürümüyor.
Sizler için yaratıcı içerik üretmenin püf noktalarını derledik.

İçerik üretimi bir hedef kitleyle etkileşimi sağlamak için değerli bilgiler vererek ilgi çekmeye yarayan bir pazarlama yaklaşımıdır.
insanların ilgisini çekmek kolay değil bunun için özgün ve farklı olması gerekiyor.

Kim için yazıyoruz

Hedef kitlemizi tanımak, en önemli şeylerden biri, topuklu ayakkabılar için ürettiğimiz içeriğin, erkeklerle ilgisini bırakın
bir çok bayan için bile ilgisi yok. bizi kim neden takip ediyor sorusunun cevabını bulmalısınız.

Gündemi takip edin.

Eğer içerik üreticisiyseniz bol bol okumalı, gündemi takip etmeli, gündemdeki gelişmeleri içeriklerinize hızlıca adapte
edebilmelisiniz.

Araştırmacı olun

içerik üretmemiz gereken bir konu var diyelim bu konuyu nasıl sunacağınız konusunda beyin fırtınası yapın
kendinizi hedef kitle yerine koyarak ben olsam sorusunu kendinize bol bol sorun

Duygular herşeydir.

Kıskançlık, mutluluk, Korku, öfke yada utanç bunların hepsi birer duygudur. Eğer içeriklerinizin akılda gelmesi gerekiyorsa bunlara hitap etmelisiniz. Pozitif duygular insanlara kendini daha iyi hissettirdiği için ağırlıklı vermeniz gereken budur.

Fayda vermek

Hedef kitlenizin sayfayı aşağıya kaydırmasını, diğer sayfaya geçmesini istiyorsanız, meraklarını tatmin edecek ilginç bilgiler vermelisiniz.
Burada amaç okurlara birden fazla konuda hitap ederken bilgilendirip, sizi bilirkişi yerine koymasıdır.

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, "harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir."

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent