Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Sosyal medya metin yazarlığı

Tıklama Alan Metinler

Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, TBM  ve sosyal pazarlamacılar için mevcut olan tüm teknolojik gelişmeler, araçlar ve platformlar değer görmez. Duygusal düzeyde, reklam metnimiz hedef kitlenizin hedeflerini yansıtmak için çalışır, hedef kitlenizin yetki duygusuna hitap eder ve inanılmaz derecede güçlü tepkiler uyandırdığı kanıtlanmış duygusal tetikleyici kelimeler içerir. Teknik olarak, reklam metnimiz benzersiz, anahtar kelime açısından zengin görünen URL’ler oluşturur, anlamlı istatistiklerle doludur ve fiyatlandırma yapısı veya konumlar gibi genel ihtiyaçlara önceden yanıt verir.

Her Karar Test Edilmeli

Sosyal reklamlar, insanların arkadaşlarından,hoşlandıkları ya da hoşlanmadıkları markalardan gelen içeriklerle dolup taştığı sosyal medyada yaşar. İzleyicilerinizin sizinle etkileşim kurmasını sağlamak şöyle dursun, fark edilmek bile zor. Fark edilmesi gereken ilk engel ise insanların çılgınca kaydırmayı bırakıp gönderinizi okumak için zaman ayırmasına ihtiyacç olduğudur. Metnimizi oluşturmak için duygusal ve teknik taktiklerin bir kombinasyonunu kullanırken,son derece titiz A/B testlerimiz kadar güçlüyüz. En iyi uygulamaların bize temeli sağladığına inanıyoruz, ancak gerçek koşullarda toplanan has veriler, işletmeniz için başarılı reklam metnini  belirleyen nihai şeydir.

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, "harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir."

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama alanında 2016'dan beri ajans AltıSekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için çalışıyor.

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent