Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik Editörlüğü ve İçerik Yönetimi

İlgi çekici, alakalı içerik, tüm başarılı pazarlamaların bel kemiğidir. İster işletmeniz için içerik oluşturup yönetelim, ister araçlar ve eğitimlerle ekibinizi kuruyor olalım, hem acil hem de uzun vadeli pazarlama hedeflerinizi karşılamak için içerik üretimini ve yayınını kolaylaştırmanıza yardımcı olmamıza izin verin.

Web İçerik Yönetimi

Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, TBM  ve sosyal pazarlamacılar için mevcut olan tüm teknolojik gelişmeler, araçlar ve platformlar değer görmez. Duygusal düzeyde, reklam metnimiz hedef kitlenizin hedeflerini yansıtmak için çalışır, hedef kitlenizin yetki duygusuna hitap eder ve inanılmaz derecede güçlü tepkiler uyandırdığı kanıtlanmış duygusal tetikleyici kelimeler içerir. Teknik olarak, reklam metnimiz benzersiz, anahtar kelime açısından zengin görünen URL’ler oluşturur, anlamlı istatistiklerle doludur ve fiyatlandırma yapısı veya konumlar gibi genel ihtiyaçlara önceden yanıt verir.

Dijital Markalaşma İçerik Yönetimi

Mevcut içeriğinizin kapsamlı bir envanteri, ayrıntılı içerik stratejisi önerileri ve gösterişli mesajlaşma yönergeleriyle donanmış olan pazarlamacılarımız, hedeflerinize ve fırsat alanlarınıza dayalı olarak tekrar eden içerik pazarlama planları ve başarı ölçütleri sunar. Bu planlar, meslekten olmayanların terimleriyle, özellikle hangi içeriğin nerede ve ne kadar süreyle öne çıkarılması gerektiğini ana hatlarıyla belirtir. Müşterilerinizin hangi içeriğin ilgisini çektiğini ve nelerin iyileştirilebileceğini belirleyebilmemiz için her plan, özel analiz aracımız vasıtasıyla ayrıntılı olarak izlenir.

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, "harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir."

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent