Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

E-posta metin yazarlığı

E-Posta Göndermek

E-posta metin yazarlığı hizmetlerimiz, potansiyel müşterileri teşvik etmeye, ilgi çekici hale getirmeye ve dönüştürmeye odaklanmıştır. Markanızı hedef kitlenizin zihninde tutuyoruz, böylece sunduğunuz bir hizmete ihtiyaç duyduklarında ilk önce sizi düşünüyorlar. Her kampanyanın başında, içerik stratejistimiz, sizi rahatsız eden değil, yönlendirmeyi besleyen bir içerik oluşturma ve e-posta gönderme planı geliştirecektir.

Epostayı Açmaya İkna

‘E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu korkutucu bir yer olabilir. Kitlenizin dikkatini çeken, açık ve tıklama oranlarını artıran ve gelen kutusu gürültüsünün üzerine çıkan, göz alıcı, tamamen A/B testinden geçirilmiş konu satırları yazıyoruz.

Artık hedef kitlenizin dikkatini çektiğimize göre, hedef kitlenizin ürünlerinizin veya hizmetlerinizin faydalarını anlamasına yardımcı olacak bir mesaj hazırlıyoruz. Şirketinizin sesine uygun ve e-postanın tonunu uyarlayan metin yazarlarımız, müşterileri hızlı bir şekilde bilgilendiren, eğlendiren ve web sitenize çeken e-postalar oluşturmak için tasarımcılarla birlikte çalışır. Marketo, MailChimp, ConstantContact ve HubSpot dahil olmak üzere çeşitli e-posta pazarlama araçları ve platformlarıyla çalıştığımızı belirtmek gerekir.

İçerik hizmetlerimiz

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent