Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Metin yazarlığı

Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirmek

İşinizi sizin kadar iyi bilen bir yazara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Sizi çok iyi anlıyoruz. Aslında, ajansımızla çalışmak çok büyük bir etken olabilir. Dışarıdan bir çift göz ve haftada beş gün pazarlama içeriği yazan biri, en önemli müşteri avantajlarınızı etkili bir şekilde iletmek için işletmenizin ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Derinlemesine araştırma ve içerik stratejisi önerilerimiz, web sitesinin her sayfasındaki temel mesajları doğrudan bilgilendirir. Oradan, yazarlar bu bilgileri, pazarlama uzmanlığımızı sektör deneyiminizle gerçekten dengelemek için önemli müşteri paydaşlarıyla tartışmaları arttırmak için kullanır.

Marka Bağlılığı İçin İçerik

Çoğu insan bir reklamdan çok bir makale aracılığıyla bir işletme veya ürün hakkında bilgi edinmeyi tercih eder. Bu bir sır değil! Bu, işletmenizin giden reklamları pazarlamak yerine, müşterileriniz için yararlı bilgiler ortaya çıkaran ilgi çekici içerik yazması gerektiği anlamına gelir. Şeffaflığınız ve faydalı içeriğiniz karşılığında, işletmeniz web sitesi trafiğini, okuyucu sayısını ve marka sadakatini artırır.

Metin yazarlığı

Grafik Hizmetleri

Grafik tasarım, kurumsal kimliğinizinden web sitenize, eposta imzanızdan Kataloglarınıza kadar geniş bir yelpazede hizmeti kapsar.

Daha fazla oku

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Mobil Uygulama

Mobil uygulama ihtiyacınızda, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin. 100’e yakın referans uygulamamızla size özel çözümler üretiriz.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları, İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza nasıl karar veriyor ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

Daha fazla oku

Rekabet analizi

Rekabet analizi Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için ilk maddedir.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent