Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Landing Page

Neden Oluştururuz

Landing Page, işletmelerin belirli bir kitleyi çekmesine ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmasına olanak tanır. Şirketlerin rekabette öne çıkmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır ve daha nitelikli trafik, daha iyi dönüşümler ve ölçülebilir yatırım getirisi oluşturmanın uygun maliyetli bir yoludur.

Kapsamlı araştırma ve stratejimizin SEO, SEM ve sosyal pazarlama kampanyalarınız için hedeflenen içerik oluşturma yoluyla hayata geçmesi adına  bir şans olduğundan özel sayfaları geliştirmekten keyif alıyoruz. Konsepti, tek bir sayfa oluşturmanın çok ötesine geçen eksiksiz dikey pazarlama ağ geçitlerine bile genişletiyoruz, fakat aslında hedef kitlelere tam bir mikrosite sağlıyor.

Özel Amaçlı Geçiş Sayfaları

Özel geçiş sayfaları, kesin bir ihtiyaçla belirli bir hedef kitleyi hedefleyen özel bir web sayfası etrafında inşa edilmiştir 

Hedefe Nokta Atış

İlk olarak, Açılış Sayfasının tanıyalım. Türkçe Varış (Hedef) Sayfaları olarak adlandırılan bu sayfalar, belirli bir ürünü, reklam kampanyasını, belirli bir hizmeti barındıran ve web sitesindeki kullanıcılar tarafından erişilen sayfalardır. Web sitesindeki diğer sayfalardan farklı olarak, bu sayfaların belirli bir mesajı vardır ve internet kullanıcıları bu mesaj yoluyla geri dönüşüm için bu sayfalara yönlendirilir.

Varış Sayfaları farklı amaçlar için ve farklı konuları vurgulamak için kullanılabilir. Sosyal medya veya Adwords kampanyaları ile kullanıcılar bu sayfalara yönlendirilebilir ve böylece ziyaretçilerden geri bildirim sağlamaya çalışabilir.

Reklamlar için

SEO, çoğu müşteriyle içerik pazarlama çabalarımıza öncülük ederken, tıklama başına ödeme reklamcılığının gücünü asla göz ardı etmiyoruz. Aslında, Google’ın ücretli reklam arama sonuçlarının, satın alma niyetiyle alıcılardan gelen tıklamaların yarısından fazlasını oluşturduğunu tespit etti. Gözden kaçırılması gereken bir bölüm olmadığını söylemeye gerek yok. Bir TBM açılış sayfasına trafik çekmek için ödeme yaparken açılış sayfasını oluştururken ve bakımını yaparken yalnızca en iyi uygulamaları takip etmek değil, aynı zamanda hızlı hale getirmek için sayfadaki hemen çıkma oranlarını, dönüşüm oranlarını, düşük performans gösteren sayfaların bölümlerinde yapılan değişiklikleri ve heatmapleri sürekli olarak izlemek çok önemlidir. Bu analiz aynı zamanda A/B testi, pazar segmentasyonu ve gelecekteki içerik oluşturma konusunda bilgilendirmeye yardımcı olabilir.

Güçlü bir sayfa

* Doğrudan bir başlık ve destekleyici slogan

* Avantajlar ve özellikler listesi

* İzleyicinin duygusal tarafına hitap eden güçlü destekleyici görseller

* Güven sembolleri (örneğin, size güvenen şirketlerin logo afişleri veya müşteri referansları)

* Sosyal kanıt (örneğin, Twitter beslemesi, Yelp incelemeleri, Facebook beğenileri)

* Net bir harekete geçirici mesaj

* Bir müşteri adayı yakalama formu

Sosyal medya için kullanımı

Bu sayfaların tasarımının aynı ilkelerinin çoğu sosyal medya için de geçerlidir, ancak sosyal medya kampanyaları için de özel Landing Page oluşturduğumuzu açıkça belirtmek istedik. Sosyal medya açılış sayfalarından temel fark, hedef kitlenin nereden geldiğini düşünmektir. Her sosyal marka sesini paylaşacak olsa da, hedef kitleniz farklı olabilir ve mesaj uzunluğunuz buna göre ayarlanmalıdır.

SEO odaklı Landing Page, TBM ve sosyal medya açılış sayfalarıyla aynı süreci izleyen anahtar kelime(keyword) odaklı bir landing pagedir. Başarılı SEO Landing Page, ilgi çekici fakat kısa ve öz bir metin, ilgi çekici tasarım, saygın güven sembolleri, net bir harekete geçirici mesaj ve bir müşteri adayı yakalama formu içerir. Aslında, SEO açılış sayfaları, içerik bağlantılarını destekleyen, merkezi geçiş sayfası olarak hizmet ettikleri için her dikey pazarlama kampanyasının temelidir.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016'dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı,

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent