Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Dönüşüm odaklı tasarım

Kullanıcıları Eyleme Yönlendirme

Stratejik önerilerimiz, zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi (UX) tasarlayarak hayata geçirilir. UX, sürekli olarak güvenilen, ancak trend bir jargondan önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan güncel bir geniş kapsamlı terimdir. Esasen UX, herhangi bir cihazdaki dijital etkileşimlerinizi sinir bozucu olmaktan ziyade kolaylaştırmakla ilgilidir. Karmaşık bir görevi üstlenin ve kullanıcıların söz konusu görevi zahmetsizce tamamlamaları için birden çok sezgisel yol oluşturun. Ardından, insanların değer vereceği her görev için bu işlemi tekrarlayın; bu, UX’in mikro düzeyidir. Bir adım geri atın ve UX’in bir kişinin bir ürün, hizmet veya şirketle etkileşiminin her yönünü kapsadığını fark edeceksiniz. Hedef kitlenizin algısını şekillendiren her şey UX’ten etkilenir ve işin püf noktası, tüm bu mikro düzeydeki etkileşimleri daha büyük, uyumlu bir vizyonla birleştirmektir.

Tasarım ve Psikoloji

Dönüşüm odaklı tasarım, İster belirli bir kampanya için bir landing page oluşturuyor ister alışveriş sepetinizin kullanıcı deneyimi üzerinde çalışıyor olun, çok yönlü iyileştirmeler, renk – kontrast ve boşluk ile ilgili çok sayıda en iyi uygulama prosedürünü dikkate alıyoruz. Aynı zamanda, online dönüşümün psikolojik unsurlarını (örneğin, aciliyet duygusu yaratmak için kayıptan kaçınma fenomeni teknikleri ve müşterilerin daha büyük bir grubun parçası gibi hissetmelerine yardımcı olmak için sosyal kanıt özellikleri) göz ardı etmemek önemlidir.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016’dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

Daha fazla oku

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Daha fazla oku

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Daha fazla oku

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı

kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Veri analizi

Veri analizi, yararlı bilgiler bulmak, sonuçları bilgilendirmek ve karar vermeyi desteklemek için verilerin incelenmesi, temizlenmesi, dönüştürülmesi ve modellenmesi sürecidir.

Daha fazla oku

Web tasarım

Web Tasarım hizmetleri ile 2016’dan beri ajans AltıSekiz, yüzlerce web sitesi tecrübesi ile hizmete hazır.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.