Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Seo ajansı

Önce Sonuçlarınız

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz. Web tasarımından SEO’ya kadar, pusulamız olarak sizin hedeflerinize, dijital tecrübemizle odaklanıyoruz.

Konu farkındalık yaratmak, müşteri güveni oluşturmak ve sürdürülebilir büyüme sağlamak olduğunda SEO, en verimli ve değerli pazarlama yatırımlarından biridir. Yüzlerce işletmenin kendi web sitelerimiz de dahil olmak üzere organik arama yoluyla web sitelerini dönüştürmesine nasıl yardımcı olduğumuzu öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

“ANAHTAR KELİME (KEYWORD) ARAŞTIRMASI VE RAKİP ANALİZİ:
İçerik stratejimize bir keyword gap ve hedef alıştırması ile başlıyoruz. Bu alıştırma tamamlandıktan sonra, mevcut sitenizi, rakiplerinizi ve hedeflenen anahtar kelimelerinizi denetlemiş ve büyüme sağlamak için biçimlendirici bir eylem planı oluşturmuş olacağız.

İÇERİK VE SİTE İÇİ SEO:
Kapsamlı içerik özetleri ve takvimler oluşturarak, parmağımızı her zaman işletmenizin içerik üretiminin nabzında tutuyoruz.

Kelime sayısından konu oluşturmaya kadar, içerik özetlerimiz son metin yazarı için stratejik bir araç görevi görür. Hazırlandıktan sonra, SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, her gönderiyi SEO etkisi için optimize edecek, performansı izleyecek ve iyileştirme için önerilerde bulunacaktır.”

SİTE SAĞLIĞININ VE “TARANABİLİRLİĞİN” KORUNMASI:

Harika SEO’nun temeli sağlam bir yapı ile başlar. Siteniz ister yıllardır web’de olsun, isterse hala geliştirme aşamasında olsun, anahtar sayfalarınızın SEO performansını ve genel site sağlığını iyileştirmeye odaklanan denetimler sağlıyoruz.
İster robot dosyalarıyla ister yapılandırılmış verilerle uğraşsınlar, SEO stratejistlerimiz teknik arama gereksinimlerindeki en son en iyi uygulamalar konusunda günceldir. Tüm SEO ortaklarımız için, sitenin bütünlüğünü düzenli tutmak adına rutin SEO bakım görevlerini gerçekleştiriyoruz. Bu bakım, bozuk iç/dış bağlantı izleme, geri bağlantı toksisite incelemeleri, Önemli Web Verileri ve daha fazlası gibi hayati görevleri içerir.

HEM İNSANLAR HEM DE BOTLAR İÇİN 

Algoritmalar uyum sağladıkça ve kullanıcı deneyimi talepleri değiştikçe, içerik pazarlama çabalarımızı aramada yeni beklenti seviyelerine ulaşmak için uyarlıyoruz. Bizim hedefimiz, SEO dostu web kopyası ve devam eden dijital pazarlama çabaları, hem temel hedef kitlenizde yankı uyandıran hem de Google ve Bing gibi arama motorları aracılığıyla güveni gösteren içerik oluşturmak için bir araya gelmesidir.”

LOKAL SEO İLE HARİTALARDA BULUNMAK
İçerik geliştirme ve Google My Business, Bing Local ve diğer dizinleri kurarak yerel ve coğrafi SERP’lerde yapı oluşturmaya yardımcı oluyoruz. Yapınızın korunmasını sağlamak, itibar yönetimi, inceleme oluşturma ve yerelleştirilmiş açılış sayfaları aracılığıyla desteklediğimiz stratejimizin ikinci yarısıdır.”

ŞİRKETİNİZİN GÜVEN SİNYALLERİ

Google ve diğer arama motorları, güvenilir veya güvenilir bir kaynaktan gelen zengin içeriği tercih eder. “Güven”i nasıl sağlarsınız? Geri bağlantı edinme ve sosyal güçlendirme gibi yöntemler de dahil olmak üzere, aramada güvenilirlik oluşturmak için bir uzun kitabı geliştirmek için 20 yıldan fazla zaman harcadık.

Mevcut geri bağlantı profilinize, rakip analizlerinize ve benzersiz site dışı fırsatlara dayanarak yetki stratejimizi size sunuyoruz.”

İçerik Kraldır

SEO’ya yaklaşımımız içerik stratejisine odaklanır. Doğru teknikle oluşturulan SEO temelleri ve birkaç teknik dokunuş ile web sitenizi süslü bir dergiden potansiyel müşteri yaratma makinesine dönüştürür.

Bu grafik, sonuçları yönlendirecek bir içerik stratejisi geliştirirken ve uygularken nerye odaklandığımızı gösterir.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016’dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

Daha fazla oku

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Daha fazla oku

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Daha fazla oku

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı

kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Veri analizi

Veri analizi, yararlı bilgiler bulmak, sonuçları bilgilendirmek ve karar vermeyi desteklemek için verilerin incelenmesi, temizlenmesi, dönüştürülmesi ve modellenmesi sürecidir.

Daha fazla oku

Web tasarım

Web Tasarım hizmetleri ile 2016’dan beri ajans AltıSekiz, yüzlerce web sitesi tecrübesi ile hizmete hazır.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent