Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

İçerik yönetim sistemi

Neden WordPress

Herhangi bir yetkin içerik yönetim sistemi (CMS), kullanıcıların tümü, merkezi bir arayüzden içerik depolamasına, düzenlemesine ve yayınlamasına olanak tanır. Çoğu durumda WordPress’i inanılmaz derecede kolay olduğu için seçiyoruz.

Bir web sitesi yöneticisine, içeriği yönetmek ve yayınlamak için son derece yavaş, sinir bozucu, herkese uyan tek bir kontrol paneli verdiğinizde; bu web sitesinin içeriğinin giderek eskidiğini ve CMS ile baş etmek için bu web sitesinin sürekli masrafa neden olduğunu hızlı bir şekilde göreceksiniz.WordPress, sezgisel, basit içerik yayınlama sağlayarak, tüm araçları aşırıya kaçmadan yönetici personelinin eline verir. Ayrıca, web sitesi yöneticisinin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için gösterge tablosunun görünümünü ve işlevselliğini özelleştirebiliriz.

WordPress inanılmaz derecede esnektir ve hayal edebileceğimiz neredeyse tüm web siteleri için bir temeldir. Dünya çapında 75 milyondan fazla siteye güç sağlayan WordPress, kullanıcılar tarafından en çok test edilen, topluluk tarafından desteklenen, açık kaynaklı, büyük ölçüde genişletilebilir CMS’lerdir.

WordPress, anahtar kelime açısından zengin URL başlıkları oluşturmayı, meta bilgileri optimize etmeyi, XML site haritalarını güncel tutmayı ve hatta Yoast’ın WordPress SEO’su gibi eklentileri kullanarak şema mikro verileri eklemeyi kolaylaştırır. Küçük bir eğitimle, herkes site genelinde sayfa içeriğini optimize etmeyi öğrenebilir.

WordPress’i sevsek de, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz. İşlevsellik gereksinimleri WordPress yeteneklerinin ötesine geçiyorsa , genellikle özel olarak geliştiririz.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016’dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

Daha fazla oku

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Daha fazla oku

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Daha fazla oku

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı

kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Veri analizi

Veri analizi, yararlı bilgiler bulmak, sonuçları bilgilendirmek ve karar vermeyi desteklemek için verilerin incelenmesi, temizlenmesi, dönüştürülmesi ve modellenmesi sürecidir.

Daha fazla oku

Web tasarım

Web Tasarım hizmetleri ile 2016’dan beri ajans AltıSekiz, yüzlerce web sitesi tecrübesi ile hizmete hazır.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent