Ajans Altı Sekiz

Responsive tasarım

Mükellem Deneyim İçin

Responsive web tasarımı, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır. Yeniden boyutlandırma, kaydırma zahmeti veya ana platformlar için özelleştirilmiş mobil uygulamalar oluşturmanın zaman ve masrafı olmadan kolay okuma ve gezinme sağlar.

Müşterilerinizin neredeyse yarısı, çoğunlukla akıllı telefonlarını kullanarak çevrimiçi olduğu için bu gerçekten iyi bir şey aslında fakat mobil ve tablet taramanın üç ila beş yıl içinde masaüstü tabanlı erişimi gölgede bırakması bekleniyor. Şu anda okuduğunuz bu sayfa, trafiğinin yüzde 31’ini akıllı telefonlardan ve tabletlerden alıyor.

Responsive tasarım, bize her kullanıcıya ve platforma uyacak şekilde dinamik olarak uyarlanabilen bir site oluşturma özgürlüğü verir. Bir medya sorgusu, yalnızca belirli cihaz sınıflarını hedeflememize değil, aynı zamanda çalışmamızı gerçekleştiren cihazın fiziksel özelliklerini de incelememize olanak tanımaktadır. Böylelikle biz, içeriğe öncelik vererek ve öğeler değişip kendilerini yeniden konumlandırdıkça stratejik seçimler yapmaktayız. Örneğin, bir kullanıcı bir akıllı telefona göz atarken iletişim bilgilerini ve sosyal medya öğelerini vurgulayabilir veya bir kullanıcı bir tablet cihazındayken metin boyutunu ve okunabilirliğini ayarlayabiliriz.

Mobil Öncelikli

Tipik bir responsive tasarım projesi sırasında, tasarımcılar masaüstü tasarımıyla başlar ve binlerce farklı cihaz ve ekran boyutu tarafından belirlenen çok sayıda patlama noktası için içeriği önceliklendirmek ve ölçeklendirmek için çalışır. Bununla birlikte, mobil trafiğe masaüstü mobil öncelikli tasarım yerine öncelik vermek isteyen belirli müşteriler için bu süreci tersine çevirir. Masaüstü sürümünü taşımak yerine, içerik önce en küçük ekranlar (mobil) için optimize edilir ve ihtiyaç hasıl oldukça, site daha az kısıtlamayla daha büyük platformlar için kademeli olarak geliştirilebilir.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016’dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

Daha fazla oku

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Daha fazla oku

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Daha fazla oku

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı

kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Veri analizi

Veri analizi, yararlı bilgiler bulmak, sonuçları bilgilendirmek ve karar vermeyi desteklemek için verilerin incelenmesi, temizlenmesi, dönüştürülmesi ve modellenmesi sürecidir.

Daha fazla oku

Web tasarım

Web Tasarım hizmetleri ile 2016’dan beri ajans AltıSekiz, yüzlerce web sitesi tecrübesi ile hizmete hazır.

Daha fazla oku

Projeniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent