Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

kullanıcı deneyimi tasarımı

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Nedir ?

Kullanıcı deneyimi (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir. Etiketin neden bu kadar belirsiz bir kullanıma girdiğini anlamak kolay, UX hakkında konuşmak bir mürekkep lekesi testine bakmak gibi olabilir: Sizin için en önemli olan, sonunda gördüğünüz şeydir.

Sürecimiz bağlamında “kullanıcı deneyimi” yalnızca mesleki uygulamayı değil, aynı zamanda ortaya çıkan sonucu da tanımlayan genel bir terimdir. İnternet yıllar içinde hayatımıza daha fazla entegre olurken, UX sadece hatalardan ve çıkmaz sokaklardan kaçınmaktan, kullanıcıların neye ihtiyaç duyduğunu ve istediğini araştırmak için bir dizi yöntem ve tekniği uygulamaya ve ardından bir deneyim tasarlamaya geçti.

UX Araç Kitimiz

UX, birinin bir ürünü veya hizmeti kullanırken hissettiği, etkileşimler ve algılar tarafından yaratılan genel etkiyi oluşturmaktır. Oluşturmak istenen etki: Nefret, aşk veya daha cüretkar olursak zevk de dahil olmak üzere güçlü duygular uyandırmak olabilir. Hayatımızın büyük bir kısmını teknoloji ile yürüttüğümüz için, o teknolojinin kullanımının ne kadar kolay veya zor olduğu gerçekten önemli. UX bununla ilgili tam olarak bununla ilglidir.

 • Kişi araştırma ve oluşturma
 • Anketler ve analizler
 • Sezgisel İncelemeler ve İşaretleme
 • Odak grup bulguları
 • Rekabet denetimleri
 • İçerik denetimleri ve Envanterler
 • İçerik analizleri
 • Yolculuk haritaları
 • İş Akışları
 • Storyboard’lar
 • Site Haritaları
 • Taksonomiler
 • Kullanıcı testi
 • Prototipleme

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

Yaratıcı içerik

Yaratıcı içerik, hedef kitlenizin sizi farketmesini, sizin hakkınızda olumlu düşünmesini ve daha fazla tık almanızı sağlar.

Daha fazla oku

Dijital içerik üretimi

Dijital içerik yönetimi, doğru zamanda doğru kitleye ulaştığı kanıtlanmış, ilgi çekici, yüksek düzeyde bilgiye dayalı içeriklerdir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

E-Ticaret

E-ticaret konusunda, Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar, 2016’dan beri çevrimiçi satışları artırıyoruz.

Daha fazla oku

İçerik yönetim sistemi

İçerik yönetim sistemi olarak WordPress’i severek kullansak ta, her proje için her zaman uygun değildir. Müşterimizin vizyonunu, fikirlerini ve spesifik pazarlama hedeflerini dinler ve ardından bir çözüm geliştiririz.

Daha fazla oku

Dönüşüm odaklı tasarım

Dönüşüm odaklı tasarım , Kullanıcıları harekete geçirmek, belli bir eyleme yönlendirmek. Ulaşılmaz hedefler değiller.

Daha fazla oku

Responsive tasarım

Responsive tasarım, ister akıllı telefonda ister 27 inç monitörde olun, çok çeşitli cihazlarda optimum görüntüleme deneyimi sağlayan siteler oluşturmamıza olanak tanır.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı

kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) terimi, sürekli kullanılan, trend bir kelimeden önemli detaylara dönüştüğü için nadiren tanımlanan günümüze uygun, geniş kapsamlı terimdir.

Daha fazla oku

İçerik stratejisi

İçerik Stratejisi Doğru bilgiyi doğru hedef kitlenin önüne, doğru zamanda, doğru nedenlerle koymak.

Daha fazla oku

Veri analizi

Veri analizi, yararlı bilgiler bulmak, sonuçları bilgilendirmek ve karar vermeyi desteklemek için verilerin incelenmesi, temizlenmesi, dönüştürülmesi ve modellenmesi sürecidir.

Daha fazla oku

Web tasarım

Web Tasarım hizmetleri ile 2016’dan beri ajans AltıSekiz, yüzlerce web sitesi tecrübesi ile hizmete hazır.

Daha fazla oku

kullanıcı deneyimi tasarımı hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

  triangle_transparent