Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Google adwords danışmanlığı

Google TBM ne zaman kullanılmalı

Google adwords danışmanlığı hizmeti aldınız ve hemen trafik istiyorsunuz ve bunu hemen istiyorsunuz. Son zamanlarda kendinizi bunu söylerken bulduysanız, Google TBM (Tık Başına Ödeme) tam size göre. Google Adwords, hedeflenen anahtar kelimeler için arama sonucu sayfalarının üst kısmındaki reklam alanı satın alarak trafiği hızlı bir şekilde sunar. Göz ardı edilen bir sounu çözmek için, Google hala bir numaralı arama motorudur. Bu yüzden orada vakit geçirmekten keyif alıyoruz (ama yine de Bing’e de bir sevgimiz var!). Google Adwords yalnızca web sitenizi hedef kitlenizin önüne çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda SEO ve içerik oluşturma sürecinizi doğrudan bilgilendiren anahtar kelime stratejinizi A/B testlerini yapmanıza da olanak tanır.

Google Adwords Yönetimi

Anahtar kelime araştırması, reklam oluşturma ve çıkış sayfası oluşturma yoluyla Adwords’ü ilk kez kurmanızı sağlayabiliriz. Alternatif olarak, Adwords konusunda deneyiminiz varsa, verimli TBM’ye yeniden odaklanmak ve dönüşüm hacmini artırmak ve nihayetinde yatırım getirinizi artırmak için düşük performans gösteren mevcut kampanyaları elden geçirebiliriz. Her raporlama döngüsünde rakamlara atlıyoruz ve uyarlamak için her kampanyanın güçlü, zayıf yönlerini analiz ediyoruz veya buna göre kampanyalar ve yatırım önerileri yapıyoruz.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Reklamlarınız hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent