Ajans Altı Sekiz

Facebook reklam ajansı

Kitle Tabanlı Facebook Kampanyaları

SEM bazen, hedef kitlenize ulaşmanın tek yolu değildir. Facebook reklam ajansı 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Facebook reklamları, içeriği doğrudan haber akışlarına yerleştirerek, beğenileri artırmak için onları Facebook sayfanıza, işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitenize veya bir satın alma işlemi yapmak adına kapınıza yönlendirerek işletmenizi hedef kitlenizin önüne koyar.

Mükemmel hedef kitle yaratmak

Ekibimiz, yaşlarına, cinsiyetlerine, ilgi alanlarına, mesleklerine, iş seviyelerine ve daha fazlasına dayalı olarak özel Facebook hedef kitleleri oluşturmak için pazarlama personelinizi kullanacaktır. Ayrıca mevcut müşteri listelerini içe aktarabilir, benzer hedef kitleler oluşturabilir veya web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişileri yeniden hedefleyebiliriz.

Göz Alıcı İçerikler

Hedef kitle oluşturulduktan sonra, metin yazarları ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, hedef kitlenizi gitmelerini istediğimiz yere götüren son derece ilgi çekici sosyal reklamlar oluşturacaktır. Dijital stratejistimiz, Facebook reklam hesabınızı yönetecek ve bütçenizi aşmadan mesajınızın hedef kitlenizin önüne geçmesini sağlayacak.

Analitik

Ekibimiz her ay Facebook reklam kampanyanızın ilerlemesini gözden geçirecek ve reklamların hala mevcut hedeflerle uyumlu ve dönüşümler için optimize edildiğinden emin olacak ve herhangi bir iyileştirme alanı olup olmadığını belirleyecektir.

Ekibinize kazançları ve kayıpları gösteren aylık bir rapor sunacağız ve hedef kitle, içerik ve Facebook reklam performansı için devam eden önerileri dahil edeceğiz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Potansiyel bir müşterinin, web sitenizde sahip olduğu deneyim ve  hedef kitlenizi, ödeme yapan müşterilere dönüştürmek için çok önemlidir. Strateji uzmanlarımız, görsel ve UX tasarımı, mesajlaşma ve site performansından kullanıcı analitiği ve heatmap’e kadar bir araç olarak sitenize derinlemesine girer. Satışlarınızı artırmak için kanıtlanmış araçlarımızı ve taktiklerimizi kullanarak friksiyon noktalarını tanımlar, testler planlar ve uygularız.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları, İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza nasıl karar veriyor ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

Daha fazla oku

Rekabet analizi

Rekabet analizi Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için ilk maddedir.

Daha fazla oku

Pazar araştırması

Pazar araştırması, dijital pazarlamamızın özüdür ve hedef kitlenizin kimliğini ve satın alma davranışlarını çevreleyen tüm dijital stratejiyi bilgilendirir.

Daha fazla oku

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama alanında 2016’dan beri ajans AltıSekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için çalışıyor.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

Reklamlarınız hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.