Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Kampanya Stratejisi

Veriye dayalı ve içerik odaklı stratejiler

Kampanya stratejilerimiz, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir. Hangi içeriğin ne zaman oluşturulacağı ve tanıtılacağı konusunda ayrıntılı talimatlar veriyor ve ölçmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. İçerik oluşturucular hakkında eksiklikleriniz mi var? Sorun yok. Metin yazarları ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, içeriğin her kampanya için stratejik yön ve mesajla uyumlu olmasını sağlamak adına dijital strateji uzmanımızla el ele çalışır.

Kendinizi ve hedef kitlenizi tanıyın

Kampanya stratejilerimiz, markanızın ve mesajınızın sağlam olmasını sağlamak için önce sizi tanımakla başlar. Ardından ekibimiz, hedef kitlenizin kim olduğunu belirlemek için pazar araştırması, nerede olduklarını belirlemek adına kanal araştırması ve içeriğinizi onların önüne nasıl çıkaracağınızı belirler.

Kullanıcı akışlarımız, hedef kitlenizin içerikle nasıl etkileşime gireceğini ve mesajınızı iletmek için hangi içerik biçiminin en iyi olduğunu belirler. Hangi içerik ve biçimlerin en iyi sonucu verdiğini belirleyerek, tarihsel olarak değerli olan içerik parçalarını bir araya getirebilir ve bu içerik parçalarından yola çıkarak hedef kitlenizin ilgisini çekecek parçalar oluşturabiliriz.

Görsel Kılavuz

Elimizde araştırmamız ve hedef kitlemizle, içeriğinizle ne zaman etkileşime gireceklerini, harekete geçirici mesajları ve dönüşümden sonraki adımları belirlemek adına hedef kitlenizin kampanya sırasındaki yolculuğunu gösteren, görsel bir rehber içeren dijital pazarlama raporumuzu oluşturacağız. Bu adım, içerik oluşturma, içerik yönetimini ve kampanyanın nihai olarak yürütülmesini basitleştirir.

Kıyaslamaları ve Ölçümü Ayarlama

Eksiksiz planı ve nihai hedefi göz önünde bulundurarak karşılaştırma ölçütleri belirler ve bir ölçüm planı oluştururuz. Büyük hedefin büyük olasılıkla daha fazla iş yaratmak ve pozitif bir yatırım getirisi  olduğunu biliyoruz, ancak stratejimizi ve başarı ölçümümüzü bilgilendirmek için giriş, tıklamalar ve dönüşüm oranları gibi temel performans göstergelerine de bakıyoruz.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları, İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza nasıl karar veriyor ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

Daha fazla oku

Rekabet analizi

Rekabet analizi Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için ilk maddedir.

Daha fazla oku

Pazar araştırması

Pazar araştırması, dijital pazarlamamızın özüdür ve hedef kitlenizin kimliğini ve satın alma davranışlarını çevreleyen tüm dijital stratejiyi bilgilendirir.

Daha fazla oku

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama alanında 2016’dan beri ajans AltıSekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için çalışıyor.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

Fikriniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.