Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Bing reklamları

Bing Reklamları ile Tanışın

Bing reklamcılığını denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var? 2016’dan beri şirketlerin dijital pazarlama çabalarını arama, sosyal, tasarım ve daha fazlasıyla dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Birçok işletme için SEM çalışmalarını Google’ın ile kısıtlarlar.

Peki ya biz? Deneme  ve  büyüme  odaklı pazarlama konusunda gelişiyoruz  . Bunun anlamı, müşterilerle doğrudan kanal karması, kreatif, mesajlaşma, izleme ve büyüme planlarında (Bing dahil) çalıştığımız anlamına gelir! Sonuç veren deneyimli ve çevik bir TBM ortağı arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Neden Bing Reklamları

Google’ın hala bir numaralı arama motoru olması, mevcut en çok kullanılan ikinci arama motorunda olmamanız gerektiği anlamına gelmez. Bing hala ayda 12 milyardan fazla sorgu alıyor ve bu da işletmelerin Bing kullanarak kitlelerinin bir kısmıyla doğrudan etkileşim kurmaları için henüz keşfedilmemiş bir potansiyeli açıkça vurguluyor. Microsoft Ads, herhangi bir SEM stratejisine olağanüstü bir etken olabilir ve pazarlama çarkınızın daha da fazla değer elde etmesine yardımcı olabilir.

Bing Ads'e Başlarken

Anahtar kelime araştırması, reklam oluşturma ve landing page oluşturma yoluyla sizi ilk kez Bing Ads’te konumlandırabiliriz. Alternatif olarak, Bing Ads konusunda deneyiminiz varsa, verimli TBM’ye yeniden odaklanmak, dönüşüm hacmini artırmak ve sonuç olarak Yatırım Getirinizi artırmak için düşük performans gösteren mevcut kampanyaları gözden geçirebiliriz. Her raporlama döngüsünde rakamlara takılıyoruz ve uyarlamak için her kampanyanın güçlü ve zayıf yönlerini analiz ediyoruz veya buna göre kampanyalar ve yatırım önerileri yapıyoruz.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları, İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza nasıl karar veriyor ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

Daha fazla oku

Rekabet analizi

Rekabet analizi Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için ilk maddedir.

Daha fazla oku

Pazar araştırması

Pazar araştırması, dijital pazarlamamızın özüdür ve hedef kitlenizin kimliğini ve satın alma davranışlarını çevreleyen tüm dijital stratejiyi bilgilendirir.

Daha fazla oku

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama alanında 2016’dan beri ajans AltıSekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için çalışıyor.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

Reklamlarınız hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.