Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Pazar araştırması

Anlamak

Pazar araştırması, dijital pazarlamamızın özüdür ve hedef kitlenizin kimliğini ve satın alma davranışlarını çevreleyen tüm dijital stratejiyi bilgilendirir. Çok çeşitli özel araştırma ve SEO araçlarıyla, yalnızca ana segmentleri değil, aynı zamanda ayrıntılı kişiye özel şablonları, hedef kitle potansiyeli ve çevrimiçi davranış ve kalıplarını da belirliyoruz.

Pazar Segmentasyon Analizi

Geniş bir hedef pazarı, ortak ihtiyaçları olan tüketici alt gruplarına ayırıyoruz. Bu, en etkili medya kanallarını ve temas noktalarını kullanarak her bir alt kümenin ihtiyaçlarını ayrı ayrı hedeflemek için stratejiler uygulamamıza olanak tanır.

Pazar araştırması ve Kişisel hedefleme planları

Belirli çevrimiçi kişileri ve pazar bölümlerini belirleyerek, site tasarımı ve işlevselliğini, sosyal kampanyaları, hedefleme çabalarını, oluşturulan içerik türünü, hedeflenecek anahtar kelimeleri ve listeyi önemli ölçüde etkileyebilecek oldukça ayrıntılı bir öneri planı oluşturabiliriz.

Müşteri kişiliği araştırması

Ulaşmak istediğiniz kilit kişilerin özel ihtiyaçlarına hitap eden alakalı içerik ve sosyal kampanyalar oluşturmak için bir rehber sağlayan titiz müşteri kişisel araştırmaları yapıyoruz .

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Fikriniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.