Ajans Altı Sekiz

triangle_for_slide_4
manchester-heading-triangle-1

Rekabet analizi

Başarıyı Anlamak

Çevrimiçi rekabetinizde, rakiplerinizin tam olarak neden ve nerede işletmenizden daha iyi performans gösterdiğini anlamak, başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için çok önemli bir bileşendir. Arama ve sosyal medya rakiplerinizi belirliyoruz. Zaman ve çabaya tam olarak nasıl ve nereye odaklanılacağı konusunda mümkün olan en fazla bilgiyi elde etmek için müşteri kişiliklerini, temel karşılaştırılabilir sıralama sinyallerini ve çevrimdışı stratejilerini titizlikle inceliyoruz.

Tanımak

İlk adım, doğrudan çevrimiçi rakiplerinizin kim olduğunu, hangi bölgelerde anahtar kelimeleri kullandıklarını tam olarak belirlemektir. Tescilli yazılımımızı kullanarak, yüzlerce, hatta binlerce anahtar kelimeyi ve kelime öbeğini analiz ediyor, rekabetinizi tartışmasız bir şekilde oluşturmak için on binlerce web sitesini temizliyoruz.

Kazançlar & Kayıplar

Artık sadece doğrudan çevrimiçi rekabetinizi değil, aynı zamanda nasıl başarılı ve başarısız olduğunuzu da bildiğimize göre, bu değerli bilgileri sizin için başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak ve uygulamak için kullanabiliriz.

Rakip Analizi

Tanımlama sürecinde toplanan önemli rakip verilerini, gerçekten rekabet ettiğiniz şirketlerin derinliklerine inerek, nerede, neden ve nasıl dönüşüm yaptıklarını, ne tür içerik oluşturmanın trafiği sürekli olarak artırdığını ve rakiplerinizin satın alma kişiliklerinin kendi stratejinizle nasıl uyumlu olduğunu inceliyoruz.

Süreklilik

AltıSekiz rekabet analizi, yalnızca üç ayda bir rekabetinizle kıyaslama yapmakla kalmayıp, aynı zamanda rakipleri sürekli olarak gözden geçirebilen ve bir rakip belirli bir bölgede veya belirli bir anahtar kelime için geçtiğinde ekibi ve müşterileri uyaracak şekilde ayarlanabilen sürekli bir süreçtir.

Landing Page

Dijital pazarlamada Landing Page sayfasının amacı, dönüşüm oranını artırmak için ziyaretçileri belirli eylemlere yönlendirmektir.

Daha fazla oku

İçerik editörlüğü ve içerik yönetimi

İçerik editörlüğü, Her bir içerik parçasından elde edebileceğimiz anlamı bir bütün halinde sunuyoruz. İçeriklerinizi sizin adınıza üretelim.

Daha fazla oku

Sosyal medya metin yazarlığı

Sosyal medya metin yazarlığı çok önemlidir. Tıklama alan ilgi çekici bir reklam metni oluşturamıyorsanız, pazarlama için mevcut olan tüm teknolojik araçlar ve platformlar boşa gider.

Daha fazla oku

E-posta metin yazarlığı

E-posta metin yazarlığı; E-posta gelen kutuları, özel teklifler, kedi fotoğrafları veya yabancı telif haklarıyla ilgili potansiyel zenginliklerle dolu ve korkutucu bir yer olabilir. Uzmanına bırakın

Daha fazla oku

LinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları, B2B dijital pazarlama kampanyaları için oldukça etkili bir platformdur. İşletmeniz Linkedin Ads kullanarak, içeriği doğrudan hedef kitlenizin haber akışına yerleştirebilir ve onları web sitenize yönlendirebilir

Daha fazla oku

Twitter Reklamları

Doğrudan yanıt toplamanın, web sitesi trafiğini artırmanın, içerik veya herhangi bir uygulamayı indirmenin yada yalnızca görüntülemeleri ve takipçileri artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bir Twitter kampanyası tam size göre.

Daha fazla oku

Facebook reklam ajansı

Facebook reklam ajansı, 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Facebook Reklamları, herhangi bir dijital pazarlama kampanyası için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha fazla oku

Local seo

Local SEO, işletmenizin yerel, coğrafi aramalarda iyi sıralanmasına yardımcı olacak stratejilere odaklanır.

Daha fazla oku

Bing reklamları

Bing reklamları sizde denemek mi istiyorsunuz veya işleri bir sonraki seviyeye taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla oku

Google adwords danışmanlığı

Google adwords danışmanlığı sizi hedefe yönelik, yüksek trafik sağlamanın en hızlı yoluna götürür.

Daha fazla oku

İçerik takvimleri

İçerik takvimleri dendiği zaman bizim anladığımız, “harika içerik oluşturmak ve paylaşmak, başarılı bir pazarlama kampanyasının temelidir.”

Daha fazla oku

Kampanya Stratejisi

Kampanya stratejisi, sizi hedefe yaklaştıran önerilerdir. Hedef kitlenize doğru zamanda, doğru bir yaklaşımla ulaşmaya ve bunları müşterileriniz haline dönüştürmeye odaklanan veri tabanlı, hedefli içeriklerdir.

Daha fazla oku

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları, İşletmeniz hangi kanallara yatırım yapacağınıza nasıl karar veriyor ve bir kampanyanın başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

Daha fazla oku

Rekabet analizi

Rekabet analizi Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası oluşturmak için ilk maddedir.

Daha fazla oku

Pazar araştırması

Pazar araştırması, dijital pazarlamamızın özüdür ve hedef kitlenizin kimliğini ve satın alma davranışlarını çevreleyen tüm dijital stratejiyi bilgilendirir.

Daha fazla oku

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama alanında 2016’dan beri ajans AltıSekiz, neredeyse her sektördeki müşteriler için çalışıyor.

Daha fazla oku

Seo ajansı

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz; dijital dönüşümler ve çeşitli büyüme aşamaları aracılığıyla birinci sınıf pazarlama ekipleriyle ortaklık yapıyoruz.

Daha fazla oku

Metin yazarlığı

Metin yazarlığı konusundaki, Tecrübenizi Uzmanlığımızla Birleştirin Sonuçlarına inanamayacaksınız.

Daha fazla oku

Fikriniz hakkında konuşmaya hazırmısınız ?

circuit

İlginç fikriniz varsa veya yardıma yada danışmana ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

    triangle_transparent